Thor: Mroczny Świat i Wyścig

Thor: Mroczny Świat to kontynuacja przeboju kina akcji z 2011 roku, który rewelacją nie był, ale został stosunkowo ciepło przyjęty. Tym razem wygląda na to, że film jest w lepszej formie niż jego poprzednik.Thor: Mroczny Świat (Thor: The Dark World) został wyreżyserowany przez Alana Taylora, reżysera, który jako jeden z wielu pracował przy Grze o Tron, a aktualnie spadła na niego odpowiedzialność poprowadzenia kontynuacji wielkiego hitu – Terminator 5. Sam film Thor: Mroczny Świat należy zaliczyć do tych udanych, choć miewa swoje gorsze momenty i trudno nazwać go produkcją z najwyższej półki. Więcej w filmie:)

No dobrze ale co wiecie o filmie Wyścig (Rush)? Na pewno znacznie mniejszej premierze niż Thor: Mroczny Świat (Thor: The Dark World). Wyścig to film oparty na faktach. Przedstawiona historia w filmie to życie kierowcy Formuły 1 Nikiego Laudy, który powraca po poważnym wypadku na tor. Tam rywalizuje ze swoim największym rywalem Jamesem Huntem. Wyścig (Rush) zbiera bardzo wysokie noty i trudno było mi odmówić sobie przyjemności sprawdzenia tego na własnej skórze. Jak wypada Wyścig (Rush)? Zapraszam do oglądania:)

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!