Rock w Kinie – Ambassada

Ambassada – to film Juliusza Machulskiego. Komedia, która zabiera nas do 1939 roku i wraz z nami przenosi dwójkę głównych bohaterów do czasów panowania Hitlera. Polskie komedie męczą nas od dłuższego czasu, ukazując się na rynku i nie wnosząc niczego ciekawego. Oczywiście są też perełki, ale czy tak jest z filmem Ambassada? Źle nie jest… jeżeli tego oczekujecie od filmu:)

Postanowiłem solidnie zabrać się za kino i powrócić do filmowych recenzji, albo jaśniej mówiąc, do moich wrażeń nagranych bezpośrednio po filmie. Tym razem do współpracy zaprosiłem Orange. Marka będzie partnerem całego cyklu, dzięki czemu co tydzień będę mógł zorganizować konkurs z ciekawymi nagrodami

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!