Rock sprawdza SuperHota

Wyjątkowy FPS. Z Polski.

Wyjątkowy FPS. Z Polski.

Takiej gry jak Superhot ze świecą szukać w naszej branży. ”Oszczędna” grafika czy będący znakiem rozpoznawczym produkcji zwalniający czas stanowią mieszankę, która trafiła w gusta większości graczy.

Magia Supehota polega na tym, że czas płynie jedynie wtedy kiedy gracz się porusza. Oznacza to, że o akcjach w stylu Rainbow Six: Siege możecie zapomnieć. Tutaj mamy znacznie większą kontrolę nad otaczającym nas środowiskiem, dlatego warto to wykorzystać przy planowaniu każdego ruchu.

Śmierć kryształowym ludziom!

Śmierć kryształowym ludziom!

Grze musiał z bliska przyjrzeć się Rock bo historia Supehota może przypominać nieco bajki Disneya. Mała grupka znajomych tworzy mini gierkę na konkurs dla programistów. Szybko odkryto potencjał jaki drzemał w prototypie i postanowiono uczynić z niego pełnoprawną grę.

Dwa lata od tamtego wydarzenia dostaliśmy gotowy produkt, ale nie oznacza to, że prace nad Supehotem się zakończyły. Twórcy na swoim Kickstarterze napisali, że oprócz tworzenia wersji na Xboxa One ( ma to zająć kilka tygodni), gra ma być przystosowana do odpalenia jej na goglach VR.

Jak Rockowi poszło unikanie pocisków i zabawa czasem rodem z Matrixa? Zobaczcie premierowy odcinek Supehota i przekonajcie się na własne oczy!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!