Rock 4K

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

)

Rozpoczynamy nowy cykl na kanale YouTube – ROCK 4K, cykl, w którym podczas 4-5 min video przedstawimy graficzną stronę danej gry. Dziś na warsztat bierzemy The Elder Scrolls Online BETA w luźnej formie. Najważniejszym aspektem ROCK 4K, jest film dostępny w rozdzielczości 4K.

Oczywiście nie jest to rozdzielczość, w której Rock nagrywa film. Rzeczywista rozdzielczość to 1920×1080, a 4K na YouTube uzyskiwane jest za pomocą upscalowania rozdzielczości podczas tworzenia filmu. Dzięki temu YouTube pozwala na znacznie wyższy bit rate i wyższą jakość filmu. W tym wypadku bit rate to 21718kb/s, gdzie w przypadku filmów 1080p wartość ta waha się miedzy 3000 a 6000kb/s.

Jakie gry chcielibyście zobaczyć w ROCK 4K? Na jakie pytania chcielibyście poznać odpowiedź podczas takiego filmu? Wszystkie komentarze niezwiązane z tematem filmu, będą kasowane – chcemy wprowadzić dyskusję odnośnie tematyki takich filmów :)

elder

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!