Project Morpheus 2015

Kilka dni temu byłem w Londynie wraz z Izakiem na pokazie Project Morpheus. To już nie pierwszy kontakt, bo rok temu na Gamescom 2014, również mieliśmy przyjemność potestować to cacko (wtedy z Grabą).

Project Morpheus ewidentnie od tego czasu się rozwinął i widać to na gameplayach, które dziś zobaczycie. Jak duży jest postęp? Ogromny ;) Poprzednio, gry prezentowany na Project Morpheus były totalną pikselozą, a i tak robiły bardzo dobre wrażenie.

Teraz pod tym względem jest dużo lepiej i na prezentacji Project Morpheus pokazano inne gry niż poprzednio. Więcej dowiecie się z filmu.

DSC00546

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!