Harry Dresden

Głównym bohaterem ”Frontu burzowego” Jima Butchera jest Harry Dresden, policyjny detektyw obdarzony magicznymi mocami.  Specjalizuje się w najtrudniejszych śledztwach obejmujących zjawiska paranormalnych.

W mieście dochodzi do zbrodni przy użyciu czarnej magii. Tak potężnych zaklęć mógł użyć tylko ktoś bardzo biegły w meandrach czarnej sztuki. W skorumpowanym mieście wszelkie chwyty są dozwolone, mafijny półświatek nie zasypia.

Dresden musi stawić czoła atakom demonów, nie słusznym oskarżeniom przed wszechpotężną radą magów i  pojedynkiem z przeciwnikiem z którym szanse na zwycięstwo wyglądają bardzo słabo…

jim_butcher_dresden_files_harry_desktop_1024x768_wallpaper-1013549

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!