Ponad 10 000 zł dla WOŚP! – Poranny Rock

Zebraliśmy ponad 10 000 zł dla  WOŚP! a to jeszcze nie koniec! Odwiedzajcie aukcje Playstation 3 + wszystkie gry Rocka na tę konsolę – http://bit.ly/1flRC8t

Aukcja PlayStation 3 dla WOŚP – http://bit.ly/1flRC8t

Rok temu graliśmy już dla WOŚP – FILM
Uzbieraliśmy wtedy z reklam 235,88 dolarów. Tym razem nasza aktywność dla WOŚP została znacznie zwiększona i już teraz możemy powiedzieć, że mamy ponad 10 000zł po świetnym 12 godzinnym Live. Pełny zapis tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć w całości na kanale Rock Live na tej playliście – http://bit.ly/wospplay Pierwsza część filmu o godzinie 14:00 dnia 13.01.2014.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować wszystkim, którzy wsparli WOŚP, bez względu na ilość włożonej pracy, czy pieniędzy. Oczywiście za rok też gramy i nie obejdzie się bez pobicia rekordu z tego roku! Dzięki!

Dokładna liczba zebranych pieniędzy zostanie podana tutaj w ciągu 2 tygodni.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!