Konkurs (GTX 770) – Zostań reżyserem z NVIDIA ShadowPlay

Wyniki konkursu – Zostań reżyserem z NVIDIA ShadowPlay

Miejsce 1: Yoji720

Miejsce 2: Pabel

Miejsca 3: GeneralTV

Miejsce 4: Malignat

Miejsce 5: The Verkzor

Miejsce 6: Siebak

Miejsce 7: ferun0638

Miejsce 8: ReaLynx

Miejsce 9: G4MEI3R0

Gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Poziom prac był wysoki co przysporzyło nas o ból głowy w kwestii wyboru osób, które otrzymają nagrody. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi konkursami, zapraszamy na stronę jarock.pl, na pewno w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne, ciekawe wydarzenia.

ShadowPlay - GeFroce Experience

Karta Graficzna: EVGA GEFORCE® GTX 770

Co można wygrać w konkursie Zostań reżyserem z NVIDIA® ShadowPlay?

Miejsce 1. Karta Graficzna: EVGA GEFORCE® GTX 770 + wspomnienie o filmie na oficjlanym Facebooku Rocka.

Miejsce 2. Koszulka NVIDIA®, podkładka NVIDIA®, plecak NVIDIA®, bluza ACIV, koszulka ACIV, świeca ACIV + wspomnienie o filmie na oficjlanym Facebooku Rocka.

Miejsce 3. Koszulka NVIDIA®, podkładka NVIDIA®, plecak NVIDIA®, bluza ACIV, koszulka ACIV, świeca ACIV + wspomnienie o filmie na oficjlanym Facebooku Rocka.

Miejsce 4. Koszulka NVIDIA®, podkładka NVIDIA®, plecak NVIDIA®, bluza ACIV, koszulka ACIV, świeca ACIV.

Miejsce 5. Koszulka ACIV, świeca ACIV, podkładka NVIDIA®.

Miejsce 6. Koszulka ACIV, świeca ACIV, podkładka NVIDIA®.

Miejsce 7. Koszulka ACIV, świeca ACIV, podkładka NVIDIA®.

Miejsce 8. Koszulka ACIV, świeca ACIV, podkładka NVIDIA®.

Miejsce 9. Koszulka ACIV, świeca ACIV, podkładka NVIDIA®.

Gadżety:

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

1. Zagraj w jedną z dwóch gier: Assassin’s Creed IV: Black Flag lub Splinter Cell: Blacklist i nagraj swoją rozgrywkę z tych gier, za pomocą programu ShadowPlay – wbudowanego w oprogramowanie GEFORCE® Experience, które możesz pobrać tutaj.

2. Oczekujemy na filmy trwające nie mniej niż 1 minutę i nie więcej niż 3 minuty. Na filmie, powinna znajdować się Wasza ulubiona akcja jaką przeprowadziliście grając w Assassin’s Creed IV: Black Flag lub Splinter Cell: Blacklist (film może zawierać fragmenty tych dwóch gier). Możecie połączyć film w kilka ciekawych ujęć, wyreżyserować przedstawienie, dodać efekty w dowolnym programie do obróbki video, wzbogacić epicką muzyką, lub wysłać czysty fragment rozgrywki. Film musi zaczynać się od intra ShadowPlay, które możecie pobrać tutaj. Będziemy oceniać Waszą kreatywność w samej rozgrywce oraz pomysłowość w edycji materiału. Video nie może zawierać muzyki, do której nie macie praw autorskich. Czekamy na genialne filmy, niech wygra najlepszy reżyser ShadowPlay.

3. Jeżeli jesteś już pewny, że to jest to video, które chcesz nam pokazać – wyślij je na swój kanał YouTube. W tytule napisz „Konkurs – Zostań reżyserem z NVIDIA® ShadowPlay – <Twój nick>”. W opisie filmu, daj link do screenshota przedstawiającego Twój GeFroce Experience otwarty na zakładce „Mój sprzęt”, tak jak tutaj oraz dodaj link do tego wpisu konkursowego na stronie jarock.pl. Na koniec ustaw video jako publiczne i link do niego wklej w komentarzu pod tym wpisem – w konkursie uwzględniamy tylko te filmy, do których link znajdzie się w komentarzach.

4. Konkurs trwa od godziny 18.00 dnia 16.12.2013 do godziny 20.00 dnia 28.12.2013 (po tym czasie, możliwość komentowania wpisu zostanie zablokowana). Czas jest liczony według tego zegara.

5. Spośród wszystkich filmów wybierzemy 9 według nas najlepszych. Zwycięzców wybiera Rock, serwis jarock.pl oraz NVIDIA® Polska. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 05.01.2013, do godziny 20.00 na samej górze tego wpisu.

6. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pomocą wiadomości YouTube w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Upewnijcie się, że można Wam taką wysłać!

7. Jeżeli w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości na YouTube, zwycięzca nie odpowie – nagroda przepada.

8. Sponsorem nagród jest firma NVIDIA® oraz Ubisoft.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!