InFAMOUS: Second Son – Premiera

second+son+box+art

InFAMOUS: Second Son pewnie już trochę wiecie. Rock mówił o grze w kilku wydaniach i wspominał, że czeka na nową produkcję Sucker Punch. Czym jest nowym InFamous? To otwarty świat, bohaterowie z super mocami, współczesne czasy.
Wcielamy się w Delsin Rowe, który jest młodym mieszkańcem Seattle, zajmującym się między innymi sztuką uliczną. Nasz bohater szybko zostaje zauważony przez specjalne jednostki – Department of Unified Protection, których zadaniem jest zwalczanie osób, obdarzonych super-mocami. Głównymi atakami naszego bohatera jest żywioł ognia, Delsin posiada również umiejętności elektryczne i możliwość zamieniania się w dym.

Co więc wyjdzie z najnowszego hitu Sony? Wielka kampania marketingowa dała się usłyszeć na rynku, ale pierwsze opinie i oceny nie zachwycają. InFAMOUS: Second Son … zobaczymy…

Ktoś z Was kupuje InFAMOUS: Second Son?

17_Fotor_Collage

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!