Jestem w Grze!

This War of Mine to kolejna polska gra, która ma szansę odnieść sukces. Raczej nie jakiś spektakularny, bo rodzaj rozgrywki nie jest skierowany do masowego odbiorcy, ale ma szansę na zostanie zapamiętaną jako perełka w swoim gatunku.

Jaki to gatunek? Platformówka, ale taka, której jeszcze nie widzieliście. This War of Mine zabiera nas na wojnę, jednak w odróżnieniu od większości tytułów, które biorą się za taką tematykę, nie będziemy grać uzbrojonym po zęby żołnierzem, a zwyczajnym cywilem.

Naszym zadaniem będzie przetrwać w tych bardzo trudnych fizycznie i psychologicznie warunkach. This War of Mine stara się pokazać wojnę z całkowicie innej strony.

Osób nieuzbrojonych, piekielnie wystraszonych i liczących trochę na cud. This War of Mine po pierwszych trailerach wyglądało wybornie. Na papierze zapowiada się cudnie.

Jak wygląda w rzeczywistości (choć to jeszcze wersja beta)? Przekonajmy się ;)

This-War-of-Mine-by-11Bit-Studios-2

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!