GoG Winter Sale z Rockiem Gru01
4 835

Autor

Kamila Zielińska

Podobne

Tagi

GoG Winter Sale z Rockiem

Zerknij na GoG Winter Sale

Darmowe gry, mega promocje i paczki złożone przez youtuberów. Idą święta!

Darmowe gry, mega promocje i paczki złożone przez youtuberów. Idą święta!

Rock we współpracy z Gog.com przygotowali dla Was specjalną ofertę. Szalona, zimowa promocja to idealna okazja, żeby sprawić sobie mały prezent na mikołajki!

Na początek zupełnie za darmo możecie dodać do swojego konta GoG diamentową edycję świetnego klasyka od BioWare – Neverwinter Nights (oferta dostępna do jutra do południa). Jednak to nie koniec klasyków w promocji.

To tylko przykłady z ogromnego wyboru paczek

To tylko przykłady z ogromnego wyboru paczek

Rock z okazji Winter Sale wytypował swoje gry warte polecenia, które finalnie trafiły do super paczki. Możecie z niej wybrać swój ulubiony tytuł w rewelacyjnej cenie. I tym sposobem zgarnąć Firewatcha za nie całe 53zł, kultowego Planescape: Torment za mniej niż dwie dychy, czy nowego Shadow Warriora taniej o 40 złotych!

unnamed

Promocja będzie trwała do 11 grudnia włącznie! Zróbcie sobie idealny prezent na mikołajki.

Świetne gry z kolekcji Rocka to jednak nie wszystko, możecie kupić gotowe paczki zaproponowane dla Was przez innych sławnych youtuberów, między innymi Jesse Coxa, lub po prostu złożyć swoje własne kolekcje, przykładowo z rpgów od EA.

Zniżki są wyjątkowo spore. Dochodzą nawet do -85%, choćby za pierwszą odsłonę Wiedźmina, więc warto pogrzebać w promocjach i wybrać coś dla siebie, bo takich cen to nawet czarny piątek nam nie przyniósł! A święta coraz bliżej i czas pomyśleć nad prezentami…:)

Zerknij na GoG Winter Sale

[Źródło: gog.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!