Godzilla

Godzilla to film ikona, od kilku lat pracowano więc nad wznowieniem tej ikony w amerykańskim stylu. Jak to się udało?

Trudno powiedzieć, na pewno dobrze, ale wszystko zależy od tego z jakim nastawieniem pójdziecie na film. Najnowsza Godzilla to twór mało znanego Garetha Edwardsa, który nie zachwyci Was swoją filmografią, ale to nie powód by skazać ten film na straty.

To co udało się Edwardsowi to zrobienie troszkę innego i zaskakującego filmu z niezłą obsadą aktorską. Znajdziecie tutaj takich aktorów jak Bryan Cranston, Sally Hawkins, Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, czy Juliette Binoche.

Nazwiska znane ale nie należące go gwiazd najwyższego formatu, co w przypadku tego filmu może być plusem. O więcej info na temat filmu Godzilla zapraszam na video i polecam nie czytać zbyt wielu spoilerów, czy recenzji przed zobaczeniem najnowszej Godzilli.

godzilla

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!