Fallout Shelter – Let’s Play

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Obok Battlefronta, który szturmem zdobył tegoroczne targi E3, w Kalifornii rządziła jeszcze jedna gra: przeznaczony na urządzenia mobilne Fallout Shelter.

Chyba sami deweloperzy nie spodziewali się takiego sukcesu Shelter. W końcu jest to produkcja, której głównym zadaniem jest rozreklamowanie jej większego brata czyli Fallouta 4, a tymczasem znalazła się już na komórkach i tabletach kilku milionów graczy.

Gameplay nie jest może jakość szczególnie finezyjny, bo w grze chodzi o jak najdłuższe przetrwanie, ale za to wykonany w perfekcyjny sposób. Aha! No i jeszcze za samą przyjemność gry nie zapłacicie ani grosza!

Fallout-Shelter-android-970-80

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!