Podsumowanie BETY – Elder Scrolls

Kup Grę | Wymagania

The-Elder-Scrolls-Online_1920x1080

Przyszedł czas na podsumowanie beta testów chyba najbardziej oczekiwanego MMORPG tego roku czyli The Elder Scrolls Online. Szczęśliwcy, którzy zostali wybrani do pierwszych testów w TESO mogą się cieszyć testową wersją gry od stycznia zeszłego roku. Z czasem Bethesda pozwala coraz większej ilości graczy spróbować swoich sił jako magowie, łowcy i wojownicy.

Drugi film będzie dostępny w niedzielę o 15:00

Między 7-10 lutego 2014 przeprowadzono pierwsze stress-testy serwerów TES:O, aby zobaczyć jak gra spisze się kiedy tysiące graczy na raz będą chcieli wejść do świata TES. Przeprowadzenie tak zaawansowanych testów oznacza, że twórcy są coraz pewniejsi swojego produktu, którego PCtowa premiera zapowiedziana jest na kwiecień 2014. Konsolowcy posiadający PS4 lub XBO będą musieli poczekać miesiąc dłużej.

elder

Czy beta nie zawiodła pokładanych w niej nadziei? Przekonacie się oglądając nasze podsumowanie!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!