E3 2015 – The Division

Otwarty postapokaliptyczny świat, kooperacja między graczami i piękna grafika – taki ma być tworzony przez Massive Entertainment Tom Clancy’s The Division.

Terroryści używają banknotów, aby rozprzestrzenić wirusa który szybko doprowadza do upadku państwa. Na ulicach dochodzi do zamieszek, a obywatele mogą liczyć tylko na siebie.

W grze wcielamy się w agentów The Division – specjalnej organizacji mającej walczyć ze skutkami ataku terrorystycznego. Oddział wyposażony w najnowsze technologie rusza ”w miasto” aby zaprowadzić porządek.

Oprócz nas w grze pojawią się jeszcze trzy frakcje: zwykli bandyci próbujący wykorzystać sytuację do swoich własnych korzyści, zbiegli z więzienia zdesperowani osadzeni oraz traktujący wszelkie ślady epidemii miotaczami ognia Czyściciele.

Grę na czynniki pierwsze rozbiera Wasz ulubiony duet Rock&Rojo. Zapraszam na materiał!

tom_clancys_the_division_2015_game-3840x2160

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!