E3 2015 -SW: Battlefront

Star Wars: Battlefront to chyba najbardziej interesujący FPS w jakiego zagramy w tym roku. Akcja gry dzieje się w okresie oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, czyli epizodów cztery, pięć i sześć. 

Pierwszy trailer Battlefronta zrobił na wszystkich bardzo duże wrażenie. Wszyscy zachwycali się grafiką i możliwościami silnika Frostbyte 3.

Na nowe dzieło DICE warto czekać także z innego powodu: gra idealnie nadaje się do wypróbowania przez duet Rock&Rojo, który już teraz planuje wspólne nagrywki w przyszłości.

Jaki więc wypada Battlefront w oczach Rocka i Roja? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w komentarzu obu panów. Zapraszam na materiał!

swbf_facebook_share

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!