DODA MNIE POBIŁA (prawie) – Poranny Rock

Dobra troszkę zrobiłem nagonkę w tytule, ale już wyjaśniam – kojarzycie może osobę, która nosi pseudonim Doda? A kojarzycie Agnieszkę Szulim? A kojarzycie sprawę Doda vs Szulim? Wpiszcie w Google to zobaczycie. Postanowiłem pobawić się w detektywa i rozwiązać sprawę pobicia, przy okazji zauważając, że sam mogłem stać się ofiarą pani Dody. Okej, okej, ale co tak na prawdę się stało? Czemu się pobiły? Czemu Szulim dostała od Dody?! Ja wiem – być może Wy tez już wiecie bo taki pomysł lub teoria przewinęła się nieraz przez YouTuba i internety. Winne są … Oczywiście, że tutaj Wam nie powiem, musicie obejrzeć:)

Swoją drogą Doda spotkała się raz i ze mną, od razu tłumaczę, że nie dla mnie ale z innych powodów, a to spotkanie uwieczniłem na zdjęciu: http://on.fb.me/1f5XKzh

Tutaj też jest pewna historia z Dodą i jej „agresją”, ale o tym więcej w filmie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!