Wy decydujecie Sie31
13 975

Autor

Remigiusz Maciaszek

Podobne

Tagi

Wy decydujecie

Po docinku z The Walking Dead głosuję na stół:

View Results

Loading ... Loading ...

Tapeta Gotowa.Still009 L1

Ostatnio ulegam skłonnościom do pokazywania gier, które nie mogą liczyć na ogromną oglądalność i nie cieszą się praktycznie żadnym zainteresowaniem innych youtuberów. Pomijając niewielkie odsłony niesie to ze sobą sporo plusów. Po pierwsze mam zróżnicowane i nietypowe materiały, po drugie dobrze się bawię i po trzecie nikt mi nie wmówi, że biorę tylko te tematy, które mogą być źródłem solidnego dochodu.

Wiem, że każde wspomnienie o kasie wzbudza mieszane uczucia, ale wysłuchajcie mnie do końca. Ja też jestem człowiekiem, też chcę robić materiały z dużą oglądalności i naprawdę nie mam nic przeciwko temu żeby na tym dobrze zarabiać. Jednak potrzebuję sobie sam od czasu do czasu przypomnieć, że w mojej pracy są rzeczy ważniejsze, jak chociażby czerpanie radości z tego co się robi bez względu na profity. Dlatego właśnie znajdziecie u mnie takie serie jak Lichdom, The Wolf Among Us i chociażby dzisiejsze Pinball FX2.

Tym razem jednak wpadłem na jeszcze jeden ciekawy pomysł. Pinball FX2 oferuje bardzo zróżnicowane stoły, czerpiąc pełnymi garściami z uniwersów Marvela, Star Wars czy chociażby The Walking Dead. Co Wy na to, byśmy stoły do kolejnych publikacji wybierali razem? Ja wskazuję dwa, na które ma ochotę, a Wy w ankiecie wybieracie ten, który chcecie obejrzeć następnym razem.

Poprzednie głosowania:

Po docinku ze Strażnikami Galaktyki głosuję na stół:

View Results

Loading ... Loading ...
Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!