Dead Nation: Apocalypse Edition – Premiera

maxresdefault

Dead Nation: Apocalypse Edition to gra wydana za pośrednictwem PSN dostępna na PS3, PS4 i PSV. Gra została zrobiona przez studio Housemarque (ten sam zespół był odpowiedzialny za Resogun). Gra, która bądź co bądź była bardzo miłą niespodzianką wśród wszystkich startowych tytułów na Playstation 4.

Dead Nation: Apocalypse Edition to strzelanka z widokiem izometrycznym. Tak jak nazwa sugeruje mamy do czynienia z plagą zombie i różnych nieprzyjaznych potworów, które zwalczamy za pomocą rozległego arsenału. Dead Nation to przede wszystkim zabawa multiplayerowa, gdzie kampanie możemy przejść w kooperacji. Jeżeli kojarzycie takie produkcje jak Zombie Shooter, Dead Horde, czy Alien Bread i je lubicie – Dead Nation: Apocalypse Edition jest dla Was.

dead_nation_607505030_Fotor_Collage

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!