Byłem w Gdyni Wrz08
13 714

Autor

Remigiusz Maciaszek

Podobne

Tagi

Byłem w Gdyni

Pomysł na pokazywanie instagrama na blogu w poniższy sposób wymyślił chyba Kominek, a ja pomyślałem, że to całkiem zgrabne rozwiązanie i postanowiłem sobie to bezczelnie skopiować. Nie przewiduję w związku z tym internetowych dramatów, ale się zobaczy.

Rzecz w tym, że byłem w Gdyni i zrobiłem zdjęcia, a teraz dopowiem kilka historii, bo te na instagramie nie zawsze były kompletne.

Gdynia7

Należałoby zacząć chyba od tego. Jest sobota 6.10 wschód słońca nad Gdynią. Zimno jak cholera, a mi piekielnie chce się spać, bo bawimy się od piątku wieczorem. Chłopaki natomiast dali się ponieść żądzy przygód, która zawiodła nas na nadbrzeże. Może tego nie widać, ale szlag mnie wtedy trafiał, teraz jednak wspominam wszystko dobrze. No i jest wschód słońca.

Gdynia3

Spaliśmy w Sea Towers, ponoć piekielnie droga sprawa. Trafiła nam się ta wyższa wieża, 21 piętro, widok na morze. Jest sobotni poranek. Wstałem po 10 i musiałem czekać do 12.30 żeby się chłopaki zwlekli z łóżek. Poszedłem na spacer nagrać materiały do vloga, zrobić zdjęcia. Takie tam.

Gdynia1

Na nadbrzeżu Dar Pomorza i sporo ludzi, plus świeci słońce. Ja oczywiście w ciężkiej czarnej kurtce, jak zwykle. Głupio, gorąco, ale przynajmniej po swojemu.

Gdynia4

Tak jest. Koszulka, koszula i kurtka. Nie zmarzłem. Od ostatniego strzyżenia oddaję nadmiar ciepła przez głowę.

Gdynia8

Symulacja pirackiego żaglowca, ale z silnikiem. Pomysł słaby, ale spisuje się całkiem dobrze. Rodziny się cieszą, a interes się kręci. Urocze, serio.

Gdynia2

Na 32 piętrze był taras, jak ktoś widział dzisiaj vloga, to wie o czym mówię.

Gdynia6

Wieczorem w sobotę wpadł Wapniak, powinniście kojarzyć. Fajny koleżka, podrzucił mi numer telefonu do ludzi, którzy pomogą mi ćwiczyć. Podobno będę znowu szczupły, sprawny, a przede wszystkim młodszy. Zapowiada się nieźle.

Gdynia5

Sponsor całej imprezy. Było fajnie, dzięki!

Mój INSTAGRAM

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!