TOP 5 Battlefield & Sprite

Zamykam oficjalnie pierwszą edycję TOP 5 Battlefield SPRITE (szczegóły tutaj). Wiem, że nie do końca jesteście zadowoleni z rezultatów, ale proszę o wyrozumiałość. Pamiętajcie, że zawsze przy takiej akcji, pierwszy odcinek bywa trochę informacyjny i chociaż podoba mi się obecna topka, to należy pamiętać, że wybór miałem nieduży. Dopiero teraz, kiedy film konkursowy  trafił na YouTube, liczę na więcej filmów i to takich bardzo dobrych.

Opowiem Wam jeszcze o całej filozofii, która za tym stoi. Otóż zależy mi na takich filmach, które pokazują przede wszystkim umiejętności gracza w Battlefield. Przypadkowe, zabawne akcje mogą się tam znaleźć, ale nie są priorytetem. Tymi ostatnimi chciałbym wzbogacać film i z radością je pokażę, ale nie chcę, by stały się podstawą przyznawania nagród.

Teraz odrobina informacji w kwestiach realizacyjnych. Produkcja takiego filmu trwa około 6-7 godzin, nie licząc czasu jaki poświęcam na przeglądanie Waszych materiałów. Jeśli podejrzewacie, że takie TOP 5 jest chodzeniem na łatwiznę, to mocno się mylicie. Pozdrawiam, życzę miłego oglądania i zapewniam, że z czasem będzie lepiej, chociaż tutaj, wiele zależy od Was.

Oceniajcie filmy na YT, nie dla mojej przyjemności, ale dla mojej wiedzy. Dzięki!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!