Analityka Sierpień 2014 Wrz02
6 907

Autor

Remigiusz Maciaszek

Podobne

Tagi

Analityka Sierpień 2014

Bardzo rzadko dzieliłem się do tej pory statystykami swoich mediów, ale uznałem, że niektóre przyzwyczajenia warto zmieniać. W zasadzie nie chodzi nawet o chwalenie się wynikami, ale korygowanie błędnego przekonania, że coś mi tu idzie nie tak.
Mam takie wrażenie, że w tym vlogerskim, a przede wszystkim blogerskim światku, trzeba mocno pokazywać swoje osiągnięcia, dokonania i możliwości, bo jak nie pokażesz, to znaczy, że albo nie wiesz o co chodzi, albo jest źle i siedź cicho, albo nie potrafisz walczyć o swoje.

Trochę „nie tegez”, ale w zasadzie są tacy, co się nie chwalą i żyją (bo są, nie?), a ja być może z przyjemnością staję po ciemnej stronie mocy szukając tylko usprawiedliwienia dla własnej próżności?

Zresztą olać powody, wiem że moi widzowie lubią statystyki, wiec ostatecznie dzielę się czymś co dotyczy mnie i Was, a nikomu krzywda się nie dzieje wiec nie jest źle. W zasadzie, jakby się nad tym spokojnie zastanowić, to jeśli ktoś mi kibicuje czytając bloga, albo oglądając filmy, to może wręcz jestem mu winny dzisiejszych informacji?

Przyznam zupełnie przy okazji,  że zawsze z przyjemnością patrzę jak Wardęga się szarpie na statystyki z blogerami. Między nami, to w zasadzie nie mają się czym chwalić, no ale to jest nasze polskie podwórko i każda okazja do internetowej bijatyki, to wesoła rzecz.

Główny kanał YouTube
https://www.youtube.com/user/RockAlone2k

mYT

Ludzie jakoś narzekają na lato, a u mnie sierpień był całkiem dobry, chociaż przyznam, że faktycznie wakacje wypadają z reguły blado. Pokazuję demografię, bo są wyświetlenia (W sumie trochę ponad 4,5 miliona)  i jest wiek odbiorców. Ten ostatni można poddawać w wątpliwość, ale fakty, jakie by nie były, nikogo nie interesują, liczą się słupki.

Strona
http://jarock.pl/

Zrzut ekranu 2014-09-02 13.01.37Jak ostatnio sprawdzałem, to było 3 miliony odsłon, a tu proszę. Kilka miesięcy później i przeskoczyliśmy ładnie 4 miliony.

kanał LIVE YouTube
https://www.youtube.com/user/RMaciaszek

sYT

Jak się to wszystko zsumuje to wychodzi gdzieś w okolicy 10 milionów odsłon. Nie mam za bardzo powodów do narzekania.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!