1000 lat po Ziemi

„1000 lat po Ziemi” (After Earth) niesie ze sobą wyśmienitą historię opowiadaną przez Willa Smitha i jego syna Jadena, obawiam się jednak, że potencjał tej opowieści nie został w pełni wykorzystany. Mogło być rewelacyjnie, a według mnie jest ot tak sobie.

after-earth-51463d71e847f

Przy okazji mojej ostatniej wizyty w kinie wpadłem na nowy pomysł. Może zamiast trailerów, które często psują doznania przyszłej wizyty w kinie spróbuje sięgnąć po starsze film i o nich co nieco opowiedzieć. Od teraz przy każdym odcinku Rocka w kinie sięgnę po dwa tytuły, które zrobiły na mnie wrażenie w przeszłości. Być może wśród moich ulubieńców znajdziecie też coś dla siebie. Przy okazji i może to kolejny dobry pomysł, jeśli jakiś film zrobił na was duże wrażenie, to proszę napiszcie o tym w komentarzach. Kto wie  może nasze gusta się zbiegną i usłyszycie o tym filmie w następnym odcinku?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!