1.000.000 i rynek reklam Gru14
7 581

Autor

Adam Berdzik

Podobne

Tagi

1.000.000 i rynek reklam

Rynek reklam na YouTube to wdzięczny temat na rozmowę. Być może brzmi trochę skomplikowanie, ale po wyjaśnieniach Rocka wszystko powinno być dla Was jak najbardziej zrozumiałe.

Jeśli nie mieliście nigdy styczności z tą bardziej reklamową częścią YouTuba czy z mechanizmami  jakie działają w przypadku reklam na tym serwisie, a zawsze Was to interesowało to trafiliście do dobrego miejsca.

Istnieją dwa rynki reklam – zewnętrzny i wewnętrzny i każdy, jak się na pewno domyślacie, działa na nieco innej zasadzie. Czym różnią się od siebie? Który dla twórców jest ”ważniejszy”? Po odpowiedź zapraszam do materiału Rocka!

maxresdefault (1)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!