Rise of the Tomb Raider – Let’s Play

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Po świetnym odświeżeniu serii w Tomb Raider z 2013 roku Crystal Dynamics zapowiedziało kolejną część słynnej Lary Croft, tym razem jako Rise of the Tomb Raider.

Jeżeli nie znacie fabuły poprzedniej części to warto się z nią zapoznać, bo Rise of the Tomb Raider bezpośrednio kontynuuje losy Lary, aczkolwiek nie jest to obowiązek by zagrać w najnowszą część. Według zapowiedzi odwiedzimy miejsca pustynne, bardzo zimne (syberia), góry, lasy, grobowce i różne tajemnicze miejsca.

To co wyróżnia nową, odświeżoną Larę to ciężki klimat produkcji. Nie zobaczymy tutaj kolorowych graficzek, miłych pluszowych potworków, czy łagodnego języka.

W Rise of the Tomb Raider poleje się krew, przekleństwa, a grafika stara się odzwierciedlać szarą rzeczywistość. Czy będzie tak dobrze jak w przypadku Tomb Raider z 2013?

Wszystko podpowiada, że tak i po pierwszych godzinach z grą również można odczuć takie wrażenie. Dlatego rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i oglądajcie lub zagrajcie sami w Rise of the Tomb Raider ;)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!