Puk puk… Kto tam?

Kup grę na Steam

< puk puk >
A: Oho, pewnie pizza przyjechała, pójdę otworzyć.
< bams! >
B: Policja, na glebę!
< dźwięki łamanych nadgarstków >
C: Ty… to na pewno mieszkanie 3B?

Mniej więcej tak na początku będzie wyglądać zabawa w Door Kickers – grze opartej o taktyczne akcje antyterrorystów.

Później będzie już tylko gorzej – przyjdzie nam JEDNOCZEŚNIE ubijać terrorystów, ratować zakładników i rozbrajać bombę w klaustrofobicznych pomieszczeniach niewielkiego statku.

Door Kickers to wciągająca, dość trudna i dająca sporo satysfakcji zabawa z tzw. widokiem „z góry” gdzie planujemy każdy ruch każdego członka oddziału.
doorkickers1

Door Kickers nagradza nas punktami oraz „acziwmentami” za spektakularne akcje – jeżeli zaliczymy misję jednym człowiekiem, zmieścimy się w czasie albo przejdziemy mapę bez używania aktywnej pauzy.

Zarówno my, jak i terroryści wykonujemy akcje w tym samym czasie, ale możemy na chwilę spauzować grę, by przemyśleć kolejne ruchy lub wycofać rannych ludzi.

Nasz oddział awansuje, antyterroryści zdobywają poziomy i rangi, później będziemy mogli zakupić inne wyposażenie lub nadać im inne klasy – na przykład szturmowca, czy „tarczownika”.
doorkickers2

Zabawę w Door Kickers dodatkowo rozwija wbudowany w grę edytor map oraz połączenie z Steam Workshop – mapy stworzone przez społeczność gry możemy pobierać bezpośrednio jednym kliknięciem na Steam.

Pierwsze mapy w Door Kickers przejdziemy bez najmniejszego problemu – opierają się o likwidację paru kolesi w szortach, którzy zajadają się pizzą.

Z czasem będziemy musieli ratować ludzi, którzy mogą skończyć tragicznie jeżeli terroryści tylko zauważą coś niepokojącego.

Innym ciekawym elementem jest możliwość nagrywania najciekawszych misji i dzielenia się tymi nagraniami bezpośrednio poprzez grę. Fajne? Jak najbardziej!

doorkickers3

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!