Projekt Warlocks

Wspieram.to! – LINK

Dzięki platformie Wspieram.to kolejny raz macie okazję pomóc polskim twórcom gier. Tym razem mowa o Warlocks tworzonej przez One More Level gdzie wcielasz się w czarnoksiężnika, przed którym stoi trudne zadanie powstrzymania zła. 

Wcześniejsze wersje gry zrobiły niesamowite wrażenie zarówno na graczach jak i całej branży. Wystarczy powiedzieć, że po niedługim czasie obecności w serwisie Greenlight Steam zdecydował dać jej zielone światło.

Fabuła zabiera nas w przyszłość kiedy ludzkość na dobre eksploruje Drogę Mleczną. Ludzie osiedlili się już w we wszystkich światach naszej galaktyki oprócz jednego – Świata Cienia. Jak sama nazwa wskazuje nie jest to miejsce, w którym chcielibyście spędzić urlop.

Rdzenni mieszkańcy Cienia nie należą do najprzyjemniejszych, dlatego wymyślili iście diabelski plan: przedostaną się do ludzkich wymiarów i za pomocą niebezpiecznego wirusa zmieniającego wszystkich w Istoty Cienia chcąc położyć kres ludzkiej cywilizacji.

2

Jedynie potężny Czarnoksiężnik ma jakieś szanse pokonać Ciemność w walce. I tym Czarnoksiężnikiem będziesz Ty graczu.

Sam Warlocks jest napakowaną akcją bijatyką 2D, w którą możecie zagrać samemu, ale gra pokazuje swój prawdziwy potencjał podczas rozgrywki z przyjaciółmi (do 4 graczy na raz). Gracz to wyboru będzie miał jednego z kilku dostępnych magów, każdy z innymi zdolnościami i zestawem czarów.

Mroczny, kryjący w sobie wiele niespodzianek świat będzie dosłownie wypełniony stojącym nam na drodze siłami ciemności. Spotkamy nie tylko szeregowych żołdaków, których jedynym zadaniem będzie umrzeć w efektowny sposób, ale także wymagających bossów których pokonanie będzie od Was wymagało nie lada wysiłku.

3

Nasz czarodziej w swojej krucjacie odwiedzi wiele lokacji, mowa jest między innymi o starożytnych katedrach, niebezpiecznych bagnach czy Wall Street z połowy XX wieku.

I niech nie zmyli Was ”przestarzała” grafika bo nie tylko o sferę wizualną tutaj chodzi. Zwłaszcza starsi gracze na pewno uśmiechną się pod nosem kiedy zobaczą stare dobre pixele, a kiedy odpalą Warlocks na pewno wszelkie wątpliwości znikną. To może być znakomita gra!

Cała ekipa jarock.pl szczerze zachęca Was do wspierania gry choćby najdrobniejszymi kwotami. Już teraz udało się uzbierać niezłą sumkę jednak do wyznaczonego targetu jeszcze trochę brakuje.

Wszystko więc w Waszych rękach, a naprawdę warto!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!