Jak powstaje kosa CS:GO?

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób powstają wszystkie te niesamowite repliki noży z CS:GO? Rojo rozmawia z Jackspaiserem, który wyjaśni Wam cały proces.

Wszystko jest oczywiście możliwe dzięki rozwojowi drukarek 3D i… wielkiej pasji jaką do tworzenia takich gadżetów jaką ma Jack. Dzięki drukarkom 3D YouTuber jest w stanie, za kilka centów, stworzyć niemal dowolną rzecz – od wspomnianych już genialnie wyglądających noży, poprzez obudowy do kamer, aż po hełm IronMana.

Co, oprócz drukarki, potrzebne jest do tworzenia takich cudeniek? Wszystkiego co potrzebne dowiedzie się z rozmowy jaką Rojo przeprowadził z Jackiem. Zapraszam!

rock-noze

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!