Paintball z Rojem XXIX

Kto bawił się kiedyś w paintball to wie, jakiego dostaje się wtedy adrenalinowego kopa! Wiedzą też o tym wszyscy uczestnicy wrocławskiej  XXIX edycji Paintballa z Rojem!

Między 30, a 31 lipca w stolicy Dolnego Śląska mieliście okazję dołączyć się do strzelającego bractwa Roja. Tarczownicy jak zawsze stanęli na wysokości zadania , i jak zaraz zobaczycie, tłumnie przybyli na pole CityPaintball.

Klasycznie dla siebie Rojo postawił na zdrową rywalizację, przyjazną atmosferę, integrację z widzami i to co chyba najważniejsze w jego inicjatywie: tysiące wystrzelonych kulek z farbą!

Jeśli zastanawiacie się czy Paintball z Rojem to impreza dla Was to niech film u góry rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości!

fffff

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!