Od Widzów (#2) – Rock&Rojo, BF4 oraz Gra o Tron…

Przed Wami druga porcja „Od Widzów”, wpisy z tej serii będą się pojawiać co jakiś czas, jak uzbieramy ciekawe fanty od Was:). W dzisiejszym odcinku aż 5 prac graficznych i wszystkie zwalają z nóg. Zainteresowanych tym kącikiem zapraszam na koniec wpisu, gdzie przeczytacie co trzeba zrobić by się tu dostać. Pamiętajcie klikać lubię to , dawać +1 i komentować jeżeli przypadło Wam do gustu:)

Rock&Rojo od Sławka i Cypriana

Rock&Rojo od Sławka i Cypriana

Rock&Rojo by Alfred Olender

Rock&Rojo by Alfred Olender

Rock Sniper by Miłosz Kaczmarek

Rock Sniper by Miłosz Kaczmarek

Rojo ratuje Rocka by Jarek Goleń

Rojo ratuje Rocka w BF4 by Jarek Goleń

Winter Is Comming by Kamil Nowicz

Winter Is Comming by Kamil Nowicz

Co zrobić by dostać się do kąciku „Od Widzów”? Przesłać swoją pracę na [email protected] wpisując w temacie „Media – Od Widzów”. Możecie przesyłać swoje zdjęcia z Rockiem, zrobione przez Was obrazki, rysunki, grafiki, przerobione zdjęcia, video, piosenki – warunkiem musi być praca, zrobiona o Rocku, z Rockiem lub Rock ma być inspiracją owego dzieła. W przypadku prac robionych przez Was, będziemy wybierać najlepsze i te pojawią się w serii „Od Widzów”. Razem z przesłaniem pliku, możecie podać link do swojego kanału YT, Facebooka, Strony itd. lub podać swoje imię i nazwisko. W przypadku zdjęć możecie podać miejsce i datę jego powstania. Pamiętajcie, że przesyłając plik wyrażacie jednocześnie zgodę na umieszczenie go na stronie jarock.pl.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!