O Battlefiedzie słów kilka

Battlefield I jest jedną z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji. Duet Rock&Rojo znowu łączy siły, by nieco sobie o tej grze pomówić. 

Plotek krążących o najnowszym FPSie krąży chyba więcej niż oficjalnych materiałów od DICE. Początkowo dużo spekulowało się co do samego umiejscowienia akcji gry. Właściwie wszystkie opcje od zamierzchłej przeszłości do dalekiej przyszłości były brane pod uwagę.

Ostatecznie stanęło na I Wojnie Światowej, i jak w ankiecie stwierdziła większość z Was, był to strzał w dziesiątkę. Teraz grze przyglądają się Rock i Rojo, którzy pewnie przygotują dla Was jakiś materiał z gry, gdy już się ona pokaże.

oprawka

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!