Nowa mapa w Overwatch

Nowa mapa to świetne urozmaicenie gry

Nowa mapa to świetne urozmaicenie gry

Koniec zimowych skrzynek to nie powód, by odstawiać Overwatcha do następnego eventu. Blizzard bardzo aktywnie pracuje nad zapewnieniem nam ciągłości mocnych wrażeń i chociaż będzie mi brakowało bitwy na śnieżki w wykonaniu dwunastu Mei, to chętnie przeniosę się w klimaty Oazy.

Zapowiedziana na Blizzconie nowa mapa właśnie trafiła do gry i jest dostępna dla gracy wszystkich platform. Co to za lokacja i co nowego nas na niej czeka?

3176319-ow_oasismap_013_png_jpgcopy8
3176341-ow_oasismap_002_png_jpgcopy1
3176348-ow_oasismap_009_png_jpgcopy1
3176355-ow_oasismap_017_png_jpgcopy7
3176351-ow_oasismap_012_png_jpgcopy4

Dostajemy mapkę w trybie kontroli, z żyjącym ruchem ulicznym, który może w nas uderzyć i zmienić trochę przebieg walki. Do tego skocznie, których umiejętne wykorzystanie też może nieźle zamieszać. I oczywiście, ma na prawdę rewelacyjny wygląd… ”Oaza znajduje się w jednym z najbardziej rozwiniętych miast, lśniący klejnot Arabskiej Pustyni”.

To jednak nie wszystko, z okazji urodzin Diablo, do gry trafiły także nowe spreje. Jest ich sześć, ale jakie? Sprawdźcie sami. :)

spray6
spray5

[Źródła: overwatch.pl, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!