”Nie” dla Samobójców

Warner Bros nie da szansy ekipie z Suicide Squad

Warner Bros nie da szansy ekipie z Suicide Squad

Od ponad roku było wiadomo, że studio Warner Bros Montreal pracuje nad dwoma grami – jedną poświęconą Suicide Squad oraz nową częścią Batmana. Wiemy już na pewno, że Legionu Samobójców nie zobaczymy.

Gra o superzłoczyńcach powstawała niemal trzy lata, a rezygnacja z niej jest prawdopodobnie następstwem zmian w WB Montreal, bo zespół deweloperów opuściło trzech ważnych ludzi, w tym sam szef firmy Martin Carrier.

Nie ogramy Harley Quinn

Nie ogramy Harley Quinn

Warner Bros. było podobno niezadowolone nie tylko z trudności produkcyjnych, ale także całego kształtu gry. Tytuł, który miał stawiać duży nacisk na rozgrywkę w trybie współpracy, nie do końca przypadł do gustu szefostwu firmy. Postawiono więc na drugą produkcję, czyli na nowego Batmana, w którym głównym bohaterem ma być Damian Wayne, syn Bruce’a i Talii al Ghul (córki Ra’sa).

Jak długo przyjdzie nam poczekać na nowego Nietoperza?

Jak długo przyjdzie nam poczekać na nowego Nietoperza?

Niestety poza tym nie wiemy nic więcej, a biorąc pod uwagę wspomniane już problemy kadrowe Warner Bros., raczej nie mamy się co nastawiać na nowego Batmana w nadchodzących miesiącach.

[źródło: kotaku.comgadgets.ndtv.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!