Negan mnie najechał!

Setki zombiaków, elementy survivalu i walka prowadzona turowo – jeśli szukacie ciekawego postapokaliptycznego eRPeGa to Rojo ma dla Was propozycję: zerknijcie na Dead Age.

Twórcy z Silent Dreams nie do końca tłumaczą dlaczego świat jest obecnie opanowany przez zombie. W początkowej fazie gry gracz ląduje w obozie przeznaczonym dla ludzi ocalałych z apokalipsy, ale szybko musi zacząć walczyć o swoje przetrwanie.

W obozie kończą się najpotrzebniejsze zapasy, w związku z tym gracz wraz z grupą śmiałków musi opuścić względnie bezpieczne schronienie i udać się na niebezpieczne poszukiwania żywności i innych niezbędnych do przeżycia przedmiotów.

Dead Age daje nam dość sporą swobodę w kształtowaniu losu naszych bohaterów. Możecie sprzymierzyć się z inną frakcją czy wdawać się w romanse – wszystkie te czynności będę miały wpływ na to w jaki sposób zachowują się nasi towarzysze.

A kiedy już przy towarzyszach jesteśmy – zbytnio się do nich nie przyzwyczajacie. Jak na survival przystało każda śmierć jednego z członków drużyny oznacza koniec przygody dla tej postaci. O całej mechanice gry lepiej dowiedzieć się jednak od Roja. Zapraszam!

rojo-aaa

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!