Najlepsze stare fantasy RPG

Były takie fantasowe RPGi obok których żaden szanujący się fan nie mógł przejść obojętnie. Które z nich najchętniej zobaczylibyśmy w nowej formie? Zastanawia się Rock.

Gothic, Arcanum, Neverwinter i Morrowind to zdecydowanie jedne z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze, eRPeGi z początku XXI wieku. Wtedy zachwycały nas swoją oprawą graficzną i otwartymi światami, tylko czekającymi na niemal niczym nie skrępowaną eksplorację.

Na pytanie ”jaką starszą grę fantasy RPG chcielibyście zobaczyć w wersji odnowionej” pojawiło się sporo komentarzy dotyczących czterech wyżej wymienionych gier. Dlaczego właśnie one najbardziej zapadły Wam w pamięć i czy kiedykolwiek doczekamy się remake’ków tytułów, które 15 lat temu królowały na naszych maszynach? Posłuchajcie Rocka!

Tęsknicie za klasykami w stylu Morrowinda?

Tęsknicie za klasykami w stylu Morrowinda?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!