Murder Shadow – RojoFanGames

maxresdefault (3)3

Rojo to niepodważalnie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego YouTube. Jego program RojoFanGames zachęca twórców do tworzenia gier, które potem mogą zyskać rozgłos dzięki kanałowi Roja. Często sam Patryk staje się inspiracją dla deweloperów. Tak było w przypadku Murder Shadow duetu MrKibass & Unit13. Stworzyli oni sieciową grę FPP stanowiącą połączenie  Call of Duty, Minecrafta z Unreal Tournament. Do tego takie bajery jak różne skiny postaci, różnego rodzaju narzędzia mordu, kilka rodzajów aren oraz wiele wiele innych.

Co widać po filmie Rojo jest zachwycony, a kiedy pomyśli się że  MrKibass & Unit13 stale udoskonalają swoje dzieło to gra zapowiada się naprawdę znakomicie. Fani Roja to niezwykle uzdolnieni ludzi, zresztą zobaczcie sami. Podrzucam Wam 3 filmy gdzie Rojo wraz z przyjaciółmi testuje najnowszą wersję Murder Shadow.

Zapraszam serdecznie!

Jeśli chcielibyście wesprzeć MrKibass & Unit13 w tworzeniu ich działa, możecie wspomóc ich finansowo tutaj!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!