Łosiu otwiera HyperX Alloy

Interesujecie się tematem klawiatur gamingowych? Już wkrótce na rynku pojawi się nowy rozgrywający. HyperX ma ambicję pokazania tego co najlepsze w mechanicznych klawiaturach dedykowanych dla graczy, a ja sprawdzę czy im się udało. 

Zbudowana na przełącznikach Cherry MX Blue, klawiatura HyperX Alloy FPS ma mieć swoją premierę w Polsce 24 października 2016 roku. Dzięki uprzejmości ekipy HyperX, jako jeden z pierwszych polskich partnerów otrzymałem ją już dziś!

Z tej okazji postanowiłem nagrać dla Was materiał abyście mogli przekonać się jak ten sprzęt wygląda. Zapraszam do obejrzenia pierwszego na polskiej Tubie unboxingu tego sprzetu. Wybaczcie amatorkę, ale w zakresie nagrywania materiałów ciągle mam plakietę ”Uczę się” : )

Więcej informacji o samej klawiaturze znajdziecie, po jej polskiej premierze, o tutaj.  Miłego oglądania!

hyperx_alloyfps_hx_kb1bl1_na_a2_emea_pb_hr

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!