Kokos na pomoc pieskom!

Chcecie miło spędzić sobotę i jeszcze poprawić byt ukochanych czworongów wspierając fundacje Ex Lege i Viva! Interwencje? Kokos zaczyna jutro o godzinie 12:00, znajdziecie go w naszej zakładce live.

Kokos wspólnie z fundacjami Viva! Interwencje i Ex Lege postanowili zadziałać w sprawie pewniej ”hodowli” prowadzonej w województwie lubuskim. O szczegółach sprawy możecie przeczytać tutaj.

Pieniądze, które uda się dzięki Wam zabrać, zostaną przeznaczone także na leczenie maltretowanego przez swoich właścicieli pieska z Warszawy, który potrzebuje operacji oka. Dobrze byłoby znaleźć mu też nowy dom, w którym psiak znalazłby kochającą rodzinę.

Być może uda się to dzięki Wam? Kokos zaprasza jutro na godzinę 12:00 na swój kanał live, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi, a zapowiedział się choćby Łosiu, Kromka, Kycu i Yuhii, pograją sobie w Battlefielda I, CS:GO czy Hearthstone, będzie więc okazja żeby miło spędzić czas i jeszcze pomóc : )

15909181_1352252688128915_837752893_o

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!