Injustice 2 w maju Sty07
1 368

Autor

Kamila Zielińska

Podobne

Tagi

Injustice 2 w maju

Premiera ustalona, bohaterowie znani, nic tylko czekać

Premiera ustalona, bohaterowie znani, nic tylko czekać

Premierę drugiej części bijatyki zapowiadano już kilka razy. Początkowo według Eda Boona miała ona mieć miejsce w pierwszym kwartale nowego roku, potem plotki potwierdziło NetherRealm, a w końcu i wydawnictwo Warner Bros. Wiemy już, że gra wyjdzie nieco później, niż sugerowały to plotki.

NetherRealm Studios podało informację, że Injustice 2 wyjdzie 16 maja na PlayStation 4 i Xbox One. Termin ten dotyczy Ameryki Północnej i Południowej.

Póki co data wydania gry w Europie jest niepotwierdzona, ale będzie ona miała miejsce zapewne do trzech dni po premierze amerykańskiej, także na szczęście dużo dłużej nie będziemy musieli czekać.

Injustice 2 ma kontynuować historię z pierwszej gry. Informacje o przyszłych wydarzeniach i nowym zagrożeniu powinny napłynąć już niedługo, póki co ujawniono listę dziesięciu grywalnych postaci.

Aquaman
– Atrocitus
– Batman
– Blue Beetle
– Deadshot
– Gorilla Grodd
– Harley Quinn
– Supergirl
– Superman
– Wonder Woman

Jeśli nie jesteście przekonani czy na Injustice 2 warto czekać to sprawdźcie jak przy pierwszej części bawił się Rock! Dwójka powinna być co najmniej tak samo dobra.

[źródła: gamespot.com, hardcoregamer.com, comingsoon.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!