IEM 2016 z Rojem

Na największej polskiej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć Patryka – w końcu Katowice to jego miasto. Jak było na tegorocznym IEMie okiem Roja?

Rozgrywany w Katowicach finał IEM można już nazwać tradycją. Jest to kolejna edycja imprezy, z którą organizatorzy postanowili przyjechać na Górny Śląsk. Widownia jak zwykle dopisała i stworzyła świetny klimat, który stał się znakiem rozpoznawczym imprezy.

A skoro jesteśmy w Katowicach i do tego na finale jednej z największych branżowych imprez to nie mogło na niej oczywiście zabraknąć Patryka Rojewskiego, który z kamerą w ręce zwiedzał IEM czego efektem jest ta relacja. Zapraszam do oglądania i do zobaczenia za rok!

Jak zwykle na IEMie pokazaliście klasę!

Jak zwykle na IEMie pokazaliście klasę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!