Horozon fabularnie…

W nowym trailerze Horizon Zero Dawn dowiadujemy się nieco o zarysie fabuły oraz mamy okazję usłyszeć w nim polskich lektorów. Jak im poszło?

Główną bohaterką Horizon jest dziewczyna imieniem Aloy (tego nie pomalujesz), której zadaniem będzie znalezienie zabójców, którzy napadli na pewne plemię. Tajemniczy ”ludzie w maskach” wskrzeszają ”pradawne roboty” i wykorzystują je do swoich niecnych celów. Trailer co prawda nie wyjaśnia dokładnie jakich, ale idę o zakład, że chodzi o kontrolę nad znanym światem i/lub podporządkowanie sobie niedobitków ludzkości.

Wcześniej ujawniono już, że fabuła Horizon rozgrywa się na początku trzeciego tysiąclecia. Gra rzuca nas w pełen niebezpieczeństw świat zdominowany przez mechaniczne dinozaury, w którym ludzkość wróciła do mieszkania w jaskiniach i plemiennych podziałów.

Trailer pokazuje też kilka fragmentów z samej gry, między innymi poruszanie się mechanicznym…. łosiem? Przyznacie, że grafika wygląda naprawdę bardzo ładnie, pytanie jak blisko tego będzie końcowy produkt?

No i oczywiście głosy – pierwszy raz mamy okazję usłyszeć polski dubbing w grze. Niestety Sony nie chce powiedzieć kto wziął udział w nagraniach, może więc ktoś z Was będzie w stanie rozpoznać kilka głosów?

Dla porównania podrzucam jeszcze angielską wersję trailera, która wypadała lepiej? W naszym kraju gra pojawi się 1 marca, ale w grę wskoczą jedynie posiadacze PS4.

[źródło: PlayStation Polska EXTRA]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!