Gramy w Mafię III Paź07
2 953

Autor

Adam Berdzik

Podobne

Tagi

Gramy w Mafię III

No to jak z tą Mafią? Godny konkurent dla GTA?

Mamy godnego konkurenta dla GTA? Przekonajcie się wraz z Rockiem

Mafia III jest już z nami. Na Steamie pojawiły się już pierwsze, mieszane, recenzje gry. Najbardziej narzekacie na ograniczenie ilości klatek do 30 na sekundę. Ten problem ma załatwić najbliższy patch, a jak gra sprawdza się pod kątem fabuły?

Deweloperzy Mafii już zdążyli zaadresować problem z liczbą klatek na sekundę. Z oficjalnej strony dowiecie się, że prace nad zdjęciem tego ograniczenia już trwają, a patch ma pojawić się jeszcze w ciągu tego weekendu.

Jednak nie samymi klatkami na sekundę człowiek żyje, zwłaszcza w takiej grze jak Mafia III, gdzie najbardziej liczy się opowiedziana historia i to czy studio Hangar 13 stworzyło fabułę, która wciągnie nas na dłużej.

A ocenę tego pozostawię Wam. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć najnowszej Mafii w akcji to zapraszam na materiał Rocka, który oczywiście do Nowego Bordeaux już się wybrał. Póki co w playliście znajdziecie jeden odcinek, jeszcze dziś trafią tam dwa kolejne – jeden o godzinie 14:00, następny o 15:00

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!