Francuska ofensywa BF I !

Vive la France” krzyczą wszyscy battlefieldowcy świata, bo to właśnie armia tego kraju pojawi się w pierwszym DLC do Battlefielda I pod nazwą ”Nie przejdą”.

Spora wrzawa podniosła się w świecie graczy, kiedy dowiedzieliśmy się, że w podstawowej wersji nowego shootera od DICE zabraknie Francuzów. Na szczęście deweloperzy nie każą nam na nich długo czekać, bo już w marcu zobaczymy ile naprawdę warte są wojska Francji.

Podczas artyleryjskiej kanonady będącej wstępem do bitwy pod Verdun wystrzelono około miliona pocisków, które wywołały gwałtowne pożary w lasach i na polach wokół obleganego miasta” napisali deweloperzy na oficjalniej stronie gry.

Autorzy gry koncentrowali się będą wokół ”najdłuższej bitwy wojny”, czyli właśnie Verdun. ” Chcieliśmy, by gracze wzięli udział w pierwszych natarciach prowadzonych w lutym 1916 roku” możecie przeczytać w oświadczeniu.

Jakby tego było mało, to DICE udostępnia jeszcze kilka grafik koncepcyjnych DLCeka, tak byście mieli już jako takie wyobrażenie tego co spotka Was w lutym. Więcej szczegółów ujawni Wam Kromka, a ja zostawiam Was z konceptami:

rendition1-img-1
rendition1-img-3 rendition1-img-4 rendition1-img-5 rendition1-img

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!