Five: Guardians of David

Zobacz Five: Guardians of David na Steamie

O biblijnym pojedynku Dawida z Goliatem większość z Was na pewno słyszała. Studio Kingdom Games przenosi ją do świata gier komputerowych. O efektach ich pracy opowie Rojo. 

Akcja, jak przystało na historię zaczerpniętą z Biblii, przenosi nas do krainy Canaan, w której pięciu bohaterów – tytułowych obrońców Dawida – przemierzając świat spotyka starożytne kultury i potężne artefakty. Na brak walki też na pewno nikt narzekał nie będzie.

Gra pozwala nam dowolnie zmieniać pomiędzy piątką obrońców, z których każdy reprezentuje inny styl walki i uzbrojenia. W zamyśle twórców ma to pozwolić graczom na szybkie zmiany taktyki czyniąc rozgrywkę bardziej intensywną.

Jeśli rozglądacie się obecnie za jakimś przyjemnym hack’n’slashem w stylu dobrego starego Diablo to warto kilka chwil Five: Guardians of David poświęcić. Zwłaszcza kiedy w swoim stylu opowiada Wam o nim Rojo.

^F4115204B96F8A042A65690AA5A31F3E62D80628E905CC31D2^pimgpsh_fullsize_distr

Zobacz Five: Guardians of David na Steamie

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!