Eggstravaganza! Kwi14
1 695

Autor

Kamila Zielińska

Podobne

Tagi

Eggstravaganza!

Jajka, jajeczka, pisanki i to nie na talerzu!

Jajka, jajeczka, pisanki i to nie na talerzu!Przerwa świąteczna, całkiem nie najgorsza pogoda, i nowy event w Pokemon Go. Niantic dba o to, byśmy wychodzili odpowiednio dużo kilometrów po zjedzeniu jajek, jajek z majonezem (blee), jajek faszerowanych, jajek na twardo i tych na miękko też. Jajka są po prostu wszędzie, a te w Pokemon Go są nietuczące!

Oto co przygotowali dla nas twórcy gry:

– 2x więcej punktów doświadczenia za wszystkie akcje, (przy użyciu Lucky Egga otrzymujemy bonus x4)
– Więcej cukierków za wykluwanie jajek,
– Większa pula pokemonów do wyklucia z jajek 2km, aktualnie potwierdzone zdjęciami jest to, że z 2 km jajek wykluwają się startery 2 gen.
– 50% tańsze Lucky Egg w item shopie, można teraz kupić za 40 monet.

Promocja na pisanki?

Promocja na pisanki?

Event potrwa do 20 kwietnia, więc wkładajcie adidasy na nogi i wybywajcie na miasto wykluwać jajka. Jeśli zastanawiacie się, czy warto powrócić do gry po dłuższej przerwie, to przypomnę Wam tylko, że do złapania są już pokemony drugiej generacji. Eggcellent!

[Źródło: pokemon-go.pl, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!