Dwie godziny z Primal

Nie możecie doczekać się prehistorycznego Far Cry Primal? Gra wejdzie na rynek na przełomie marca i lutego, w związku z czym Ubi prezentuje obszerny gameplay oraz podaje nam wymagania sprzętowe. 

Primal będzie chyba najgorętszą premierą pierwszego kwartału 2016 roku. Już wiemy, że prehistoryczną Ziemię będziemy zwiedzać bez udziału innych graczy – zamiast nich towarzyszyć nam będą dzikie bestie.

Producenci wrzucili na YouTube dwugodzinny zapis streama okraszony ich komentarzem, który pozwoli Wam nieco bliżej przyjrzeć się rozgrywce w Primal i wyrobić sobie na temat tej pozycji jakieś zdanie.

Wychodzimy z Mruczkiem na spacer...

                                              Wychodzimy z Mruczkiem na spacer…

W grze gracz wciela się w ostatniego żyjącego członka plemienia łowców. Jak przystało na epokę Kamienia Łupanego Ziemia pełna jest milusich futrzastych stworzonek jak mamuty czy tygrysy szablozębne, na które możemy, w zależności od naszej woli, polować lub oswajać.

Nie zabraknie też przedstawicieli innych ludzkich plemion, choć ci w zdecydowanej większości nie będą do nas zbyt przyjaźnie nastawieni. Cóż, tutaj to człowiek jest najniżej w łańcuchu pokarmowym, nie więc nie ma co liczyć na pomoc ze strony bliźniego.

Jeśli więc z niecierpliwością wyczekujecie premiery, która w przypadku konsol zaplanowana jest a 23 lutego, a w wersji PC na 1 marca, to Ubisoft ma dla Was kilka technicznych informacji dotyczących wymagań sprzętowych.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-550 / AMD Phenom II X4 955
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5770 (z 1 GB pamięci)
  • Miejsce na dysku: 20 GB
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (wyłącznie wersje 64-bitowe)

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i7-2600K / AMD FX-8350
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
  • Miejsce na dysku: 20 GB
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (wyłącznie wersje 64-bitowe)

nws_far_cry_primal_002

[źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!