Dungeon Defenders II – jak zacząć?

Dungeon Defenders II Poradnik

Czy jesteś dość odważny, by walczyć o Eternię!?

Druga część jednej z najpopularniejszych sieciowych gierek w stylu tower defence przechodzi powoli na model darmowy – Dungeon Defenders II to jeden z najładniej wykonanych tytułów tego gatunku. Zadajecie sobie pytanie „w co by tu pograć?”. No to proszę bardzo…

Dungeon Defenders II znajdziecie między innymi w giveaway na Alienware, zaproście znajomych i grajcie! Wielu nie rozumie tej gry na początku – dlatego mamy dla Was poradnik dla początkujących w Dungeon Defenders II :-)

Dungeon Defenders II

No nie bądź grumpy… zagraj sobie…

Odpalając ten tytuł po raz pierwszy wielu graczy zastanawia się, którą postać wybrać, która jest najlepsza, jak się buduje i o co ogółem chodzi w tej grze. Korzystając z poradnika Lenarta będziecie mogli od razu wbić się do gry, planować rozwój swoich postaci oraz zrozumiecie jak działa mechanika tego tytułu.

Sprawdź Dungeon Defenders II na Steam

W poradniku znajdziecie między innymi opis tworzenia postaci, omówienie budowania elementów obronnych oraz opis tego, co znajduje się w kampanii i misjach. Poradnik jest solidną pigułą – 5 minut i od razu będziecie wiedzieć jak zacząć swoją przygodę w drugiej części Obrońców Podziemi! Szukaliście praktycznie darmowej gry, w którą można pobawić się z kolegami? Na początku newsa znajdziecie odnośnik do akcji rozdawania kluczy na Alienware. Macie więcej pytań? System komentarzy jeszcze wczoraj był gdzieś pod newsem, może dalej tam jest! ;)

brodatyavatar

Lenart

Lat 22 w gry gram od blisko 17 lat, początkujący streamer, mało znany youtuber, który nie potrafi grać w jedną grę przez całe życie, dlatego gra w każdą po trochu. Pogadać ze mną możecie na porannych livestreamach!

YouTube Facebook  Twitch

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!