DS: Shipwrecked – Let’s Play

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Don’t Starve to jedna z tych gier, które wychodzą z podziemi i podbijają miliony serc. Od premiery mijają już ponad 2 lata, a gra ciągle się rozwija.

Tym razem nie mamy do czynienia z nowych, dużym patchem, a sporym, płatnym dodatkiem, który dodaje dużo nowości. Co zrobimy w Don’t Starve: Shipwrecked? Przede wszystkim popłyniemy od wyspy do wyspy i spróbujemy podbić każdą z nich.

Główna zasada gry pozostaje, więc najważniejsze to przeżyć. Czy warto? Bardzo ;) cena gry powala, ale w pozytywnym sensie. Za dodatek zapłacimy 4,49€ euro na Steamie, więc na pewno znajdzie się jeszcze taniej.

Dla fanów Don’t Starve dodatek Don’t Starve: Shipwrecked to obowiązkowa pozycja.

DS_SW_1

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!