Dirty Bomb – co to jest?!

Zobacz grę na Steam

Są produkcje, które odniosły wielki sukces na rynku gier komputerowych, że wspomnę tylko o Docie, LOLu, Team Fortress, World of Warcraft czy World of Tanks.

Gry te skupiają wokół siebie masę fanów i rzecz jasna konkurencja tylko patrzy jak stworzyć coś co taki dominujący tytuł zrzuci z tronu i zgarnie jego popularność oraz dochody.

Dirty Bomb to jeden z takich pretendentów – wydana we wczesnym dostępie, darmowa gra od Splash Damage mierzy w rynek drużynowych strzelanek, w których gracz ma do dyspozycji kilka znacznie różniących się od siebie postaci.

Dirty Bomb

W tym gatunku na tą chwilę rządzi Team Fortress 2. Czy nieznane nikomu Dirty Bomb ma jakiekolwiek szanse nawet przez chwilę rywalizować z tym tytanem?

Zapraszam na materiał!

Zobacz grę na Steam

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!