Deus Ex: MD – Let’s Play

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Za Deus Ex: Mankind Divided, podobnie jak w przypadku świetnego poprzednika Human Revolution, odpowiadają Kanadyjczycy Eidos Montreal. Czy Rozłam Ludzkości podbije nasze serca?

Akcja Rozłamu Ludzkości zaczyna się na krótko po tym co widzieliśmy w poprzedniej części gry. Społeczeństwo roku 2029 jest bardzo mocno podzielone: ścierają się ze sobą grupy zwolenników modyfikacji (wszczepów) i ich zdecydowani przeciwnicy.

Ludzie, którzy korzystają z wszczepów zamykani są w specjalnych dzielnicach, gdzie szerzy się bezprawie, a siły porządkowe działają w bardzo brutalny sposób. W tej atmosferze rodzą się organizacje przestępcze, których celem jest ochrona ludzi z wszczepami .

Jednak największym problemem ludzkości są Iluminaci. Ta złowroga organizacja postawiła sobie za cel kontrolę nad światem. Do walki z nimi zostaje powołany specjalny oddział Interpolu o nazwie Task Force 29, do którego należy główny bohater gry, agent Adam Jensen. W ściganiu Iluminatów pomagają mu hakerzy z grupy Juggernaut Collective dowodzeni przez tajemniczego Janusa.

O tym jak gra prezentuje się przy bliższym kontakcie opowie Wam niezawodny Rock, który przygotowuje całą serię z Deus Ex: Mankind Divided. Gotowi na przejażdżkę? No to lecimy!

deus-ex3

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!